Plaatsing nieuwe haven

Langs deze weg wil ik de enkele leden die zich hebben ingezet om dit project te verwezenlijken van harte bedanken , zonder hen had dit niet gelukt . het is jammer dat het steeds dezelfde paar mensen zijn die zich inzetten voor de vereniging maar bij rondvraag blijkt dit in alle verenigingen zo te zijn . Het zal aan de individualistische maatschappij liegen zeker ??

Na lang wachten op beter weer hebben we dit als resultaat , een prachtige nieuwe haven waar enkele van onze leden bijna bloed , zweet en tranen voor gelaten hebben . Maar niet getreurd , velen zullen ervan kunnen genieten . Wel afwachten wat de commentaar van de leden zal zijn die niet geholpen hebben !!!!!!!!!
Het toeristische kasteel van Hulshout en de nieuwe oprijlaan voor de ophaalbrug hebben hun plaats al gehad
De nieuwe controletoren , enkele kranen en de radartoren zijn ook al geplaatst .
De komende weken worden alle gerenoveerde kranen ook nog teruggeplaatst , net als de nieuwe olietanks en de graansilo’s en niet te vergeten , de verlichting .
Ook de gerenoveerde vuurtoren is teruggeplaatst met de verlengde buizen en eveneens zijn ook de boeien vernieuwd en teruggeplaatst .